Sayfa 10 - Ataşehir Matbaa

İçeriğe git

KARTVİZİT

kartvizit, renkli kartvizit, kartvizit tanımı, kartvizit nedirKartvizit, genel olarak sahibinin adı ve soyadı, firma bilgileri ve iletişim bilgilerinin yer aldığı baskı çeşitidir. Çoğunlukla kartvizit baskıları kuşe kağıda yapılmaktadır. Kartvizit için sıklıkla kullanılan ölçüler: 8.5 x 5 cm'dir. Kartvizit, kurumsal kimliğin ayrılmaz bir parçası olduğu için bu doğrultuda hazırlanması gerekmektedir. Firma logoları için belirlenen renklerin pantone numaraları matbaa ile paylaşılmalıdır. Kartvizit profesyonelliğin kısa bir ifadesidir. İş görüşmelerine başlamadan önce kartvizitlerin değişimi son derece önemlidir. Ayrıcı Günümüzde dijital ortamda hazırlanan kartvizitler daha kolay şeçilebilip, daha kolay şekilde isteklere uyarlanabilmektedir.
Renkli kartvizit, Basit görünüşünün yanında imaj bakımından etkili bir reklamdır. Günümüzde firmalar tanıtıma ayırdıkları rakamları kıstıkça farkında olmadan piyasalarını rakip firmalara kaptırmaktadırlar. Kriz dönemlerinde reklamdan tasarrufa gitmek isteyen firmalar, kartvizitlerindeki imajlarını düzeltmekle de kendilerini tanıtabilmektedirler. Renkli kartvizitin diğerlerine göre
  • Renkli olması nedeniyle görsel çekicilik
  • Kâğıdının iyi kalitede olması
  • Firma ürünlerinin resimlerle gösterilmesi
  • Basit kartvizitlerden daha hesaplı olması (toplu basıldığı için)
  • Arka Baskısının olması
  • Islanmaması için selefon kaplama olması gibi üstünlükleri bulunmaktadır.

KARTVİZİT ÖZELLİKLERİ

SELEFONLU KARTVİZİTLER

İsteğe göre mat veya parlak Selefonlu Kartvizitler, ençok tercih edilen kartvizitlerin başında gelir. 350 gram kuşe kağıda basılan Selefonlu Kartvizitler'in ençok tercih edilmesinin sebebi cüzdanda rahatça boyasına zarar gelmeden nemlenmeye karşı dayanıklı olarak taşınabilir olmasıdır.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Kayışdağı Mahallesi Nihat Sokak
No.1 Ataşehir / İSTANBUL
SİTE HARİTASI

Ataşehir Matbaa

İstanbul 'un Ataşehir ilçesinde Matbaa hizmeti veren Yükselen Matbaa ( Matbaa ), kartvizit, broşür, kaşe, katalog, antetli kâğıt, fatura, irsaliye, zarf, etiket vb. işlerde siz değerli müşterilerimize uygun fiyat sunar. Ataşehir gibi Matbaa sektöründe rekabetin bol olduğu bir ilçe de bizim için her müşterinin ayrı bir önemi var. İstanbul , Ataşehir 'de Matbaa işlerinde her müşteriye hitap ediyor işlerinizi hızlı ve uygun bir şekilde çözüyoruz. Sizde Ataşehir 'de güvenilir bir Matbaa arıyorsanız Yükselen Matbaa doğru adres. Yükselen Reklam, Ataşehir 'de 2014 yılından beri Matbaa hizmeti vermektedir.
İçeriğe dön